Autoservis

Nabízíme kompletní servisní a opravárenské služby všem majitelům vozidel bez ohledu na značku a stáří.

Jsme certifikovaným servisem pro prodej a montáž tažných zařízení, autorizovaným pracovištěm společnosti CEBIA (VINFOTO) a smluvním servisem sítě AutoKelly.

Pro naše zákazníky je samozřejmostí příjemné a pohodlné prostředí pro příjem a čekání zákazníka  s možností drobného občerstvení, sledování TV a využití PC. V servise je možné platiti kreditní kartou.

Poskytujeme tyto služby

nonstoplinka

Nonstop linka 739 302 594
Porouchá-li se vám vozidlo přímo na cestě, jsme připraveni vám pomoci. Dle typu závady jsme schopni opravit váš vůz přímo na místě nebo zajistíme odtah do našeho servisu.

servisní prohlídky

Servis
Provádíme veškeré servisní intervaly, které předepisuje výrobce vozidla, servis podvozkových částí, motoru, výfukové soustavy, brzdové soustavy, výměnu čelních skel do gumy, lepených, montáž parkovacích senzorů, mechanického i elektronického zabezpečovacího zařízení, tažných zařízení a střešních nosičů.

geometrie

Geometrie
Seřízení geometrie vozu (odklon, záklon a sbíhavost) pomocí moderní kamerové technologie 3D s výstupním protokolem o stavu geometrie před a po seřízení s vizualizovaným popisem. Seřízení sbíhavosti kol vám po předchozím objednání provedeme na počkání do 1 hodiny. Geometrii doporučujeme provádět 1x ročně nebo ihned v případě nesouměrného sjetí pneumatik – šetříte tím náklady na pořízení nových pneu.

rychloservis

Rychloservis
Bez objednání a na počkání provedeme drobné servisní úkoly, např. výměnu žárovky, stěračů nebo autobaterie.

klimatizace

Klimatizace
Provádíme kompletní servis klimatizací vozidel pomocí automatické plničky klimatizací BOSH ACS 611, která kontroluje každý krok údržby, včetně odsání, recyklování a opětovného plnění chladiva a oleje. Zařízení je také vybaveno databankou, ve které jsou uloženy podrobnosti o množství oleje a chladiva pro klimatizaci v příslušném vozidle. Pravidelnou údržbou vzniká úspora nákladů na provoz vozidla – je-li o klimatizaci správně pečováno, motor vozidla, který spotřebovává část výkonu na provoz klimatizace, se tolik nezatěžuje, a to se příznivě projeví ve spotřebě pohonných hmot.

diagnostika

Diagnostika
Je cílený postup, který vede k odhalení závady na voze nebo k nastavení či změnám konfigurací jednotlivých zařízení. Náš autoservis je vybaven multiznačkovými diagnostikami BOSCH, ATAL a DevCom. Obsluhu provádějí pravidelně školení mechanici.

stk

Příprava a provedení STK
Příprava vašeho vozidla na STK je zajištěna kvalifikovaným mechanikem. Díky našim zkušenostem s přípravou vozidla a provedením pravidelné technické kontroly se vyhnete nepříjemnostem a finančním nákladům spojených s opakováním technické kontroly. Případné zjištěné závady odborně odstraníme, čímž se výrazně zvýší vaše bezpečnost. Zajistíme za vás termín a potřebné administrativní úkony.

pojistné události

Pojistné události
Jsme smluvním servisem předních pojišťoven na českém trhu a zajistíme vám opravu vozidla po havárii i kompletní vyřízení administrativy spojené s vyřízením škodní události bez dlouhého čekání. Zaměřujeme se i na opravy čelních skel v rámci pojistných událostí.

Vážení zákazníci,
autoservis byl přemístěn z Rychnova nad Kněžnou na adresu: Za nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí.
Kontaktní osoba: Petr Chadima +420 602 564 903